Nagy méretű, háború előtti bőr bőrönd. Hoffmann jelzett, fém fogantyú,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Nagy-meretu-haboru-elotti-bor-borond-Hoffmann-jelzett-fem-fogantyu-zar-mukodik-de-~II2376768
2376768
11411
392
Flea Market
Leírás: Nagy méretű, háború előtti bőr bőrönd. Hoffmann jelzett, fém fogantyú, zár működik, de sérült 15x32x54 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: