15095.
392. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.