16592.
392. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
6 000 Ft
10
Malonyay DezsÅ‘: A magyar nép művészete IV. köt.: A dunántúli magyar nép művészete. (Veszprém, Zala, Somogy, Tolna.) Bp., 1912, Franklin, 4+370 p.+120 t. Nagyon gazdag egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, a gerincen benyomódással.