Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2369518
17992
392
Veres Péter: Gyepsor. Elbeszélések. Versek. Bolyai Könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia, 157+3 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2372736
17993
392
Berrár Jolán: Női neveink 1400-ig. Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 80. sz. Bp., 1952, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 63 p. 2372793
17994
392
Melich János: Gombocz Zoltán emlékezete. Függelék: Újhegyi Emília: Gombocz Zoltán egyetemi előadásainak jegyzéke. Összeáll.: - -. Bp.,[1977], Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.,2+25+1 p.+1 t. Az 1936-os Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadásának reprint kiadása. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. Benne: Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel jegyzetlapokon. 2368594
17995
392
Makkai Sándor: Holttenger. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2368617
17996
392
Makkai Sándor: Magyar nevelés, Magyar műveltség. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2368623
17997
392
Motler Károly: Tibold Márton. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, borítója foltos de egyébként jó állapotban. 2374363
17998
392
Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2374456
17999
392
Vécsey Kiss Mária: Eltáncolt nyár. Versek. Dedikált. Z-füzetek/98. Bp., 2003., Szerzői kiadás. Kiadói papír-kötésben. Számozott (300/088.) példány. 2374476
392
Kiss Dénes: Agy-Magyarország. Eszmeképzők - Szó-ját-szók. A szerző által dedikált példány. Bp., 2005, Püski. Kiadói papírkötés. 2374432
18001
392
Farkasházy Tivadar: 22 bolond a Rádiókabaréból. Szerzői kiadás. A szerző által DEDIKÁLT. Győr, 1987, Széchényi-ny. Kiadói papírkötés. 2369488
18002
392
Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, ("Jövő-ny."), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé sérült papír védőborítóban. 2375439
18003
392
Galgóczi Erzsébet: Öt lépcső felfele. Elbeszélések. DEDIKÁLT. Bp., 1965, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft