Fotó

Tételek száma: 416

cca 1986 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Hajzuhatag), 40x30 cm
12224.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1985 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (mellbedobással nyert), 40x30 cm
12225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1983 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, a háttér kifedésének hibáival, 40x30 cm
12226.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1985 Vízparti légyott, Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, 13 db jelzés nélküli vintage fotó egy közös fotópapíron, képek 6x6 cm, hordozó 30x24 cm
12227.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1982 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (vigyázz ránk), 30,3x25,6 cm
12228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1983 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész munka közben, a felvételt Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész készítette, de ez nincs jelezve, 40x30 cm
12229.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1991 Antall József miniszterelnök és egy hölgy. Fotó 10x13,5 cm
12230.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1941 Szentpétery Imre (1878-1950) történész, az MTA tagja, fotólap, 14×8,5 cm
12231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1927 Szentpétery Imre (1878-1950) történész, az MTA tagja családja körében, fotólap, 13,5×8,5 cm
12232.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minorich Horváth Albert szamosújvári főszolgabíró vizitkártya méretű képe
12233.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1962 Makláry Zoltán (1896-1978) színész Balatonfüreden, Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékában őrzött 13 db negatívról készült modern nagyítások, 10x15 cm
12234.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1970-1980 Dedikált színész portrék: Eperjes Károly, Papadimitriu Athina, Csűrös Karola, Piros Ildikó, Básti Juli, Csala Zsuzsa műtermi fotója, 12x10 és 14x10 cm
12235.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft