Sz. Lázár Anna (?-): Kígyómadár. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbr... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Sz-Lazar-Anna-Kigyomadar-Vegyes-technika-papir-Jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-aut~II2332521
2332521
10200
392
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Sz. Lázár Anna (?-): Kígyómadár. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 16x11,5 cm.
: pelikán_kristóf