Csisztu Mihály (1933-2008): Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csisztu-Mihaly-1933-2008-Nagymaros-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-31C39741-cm~II2376769
2376769
10041
392
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Csisztu Mihály (1933-2008): Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×41 cm
: pelikán_kristóf