Almásy Aladár (1946): Merengő kisleány. Rézkarc, papír, jelzett. 20x16... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Almasy-Aladar-1946-Merengo-kisleany-Rezkarc-papir-jelzett-20x16-cm~II2344498
2344498
10002
392
Leírás: Almásy Aladár (1946): Merengő kisleány. Rézkarc, papír, jelzett. 20x16 cm
: ra
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: