Festmények és grafikák Tételek száma: 230
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2312775
10196
392
Somlai Vilma (1938-2007): Vörösberény. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×59,5 cm 1927317
10197
392
30000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Réz óra. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 2033124
10198
392
Straub József (1928-1987): Stég. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×35 cm 2374652
10199
392
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Horgászok. Olaj, vászon, kissé sérült, 60x50cm 2332521
10200
392
Sz. Lázár Anna (?-): Kígyómadár. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 16x11,5 cm. 2376031
10201
392
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): Hölgyek, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, apró szakadással és elszíneződésekkel a papírszéleken, 39×29 cm 2376036
10202
392
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): Készülődés az esküvőre, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, gyűrődésekkel, 29×39 cm 2367301
10203
392
24000
Szabó Vladimir (1905-1991): Gyógyító víz. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (59/100). 22x30 cm 1607209
10204
392
Szalzer István (?-): Növényválasztó. Olaj-pasztell, papír-farost, üvegezett keretben, 28×21 cm 2367555
10205
392
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 6,5x4 cm 2376765
10206
392
15000
Stéhlik János (1942-2021): Kilenc fűz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm 2245468
10207
392
60000
Szautner Lipót (1889-?): Fürdőző aktok. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, historizáló stílusú fakeretben, 55x68 cm / Lipót Szautner (1889-?): Bathing nudes. Oil on canvas, signed. Framed, 55x68 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft