Festmények és grafikák Tételek száma: 230
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2366814
10171
392
40000
Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Bal felső sarkában kissé sérült. 49,5x39,5 cm 2331391
10172
392
Rajos Sándor (?-): Színes táj, 1993. Akvarell, karton, jelzett. 33×47,5 cm 1462675
10173
392
Regdon Irén (?-?): Görög utcarészlet. Ceruza, papír, jelzett, 23×17 cm 2259274
10174
392
Regdon Irén (1945-): Zsolt fiam. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×18,5 cm 2274021
10175
392
Reiner László (?-?): Öböl. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x33 cm 2274039
10176
392
Reiner László (?-?): Leányfalu, 1993. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 22x33 cm 2274035
10177
392
Reiner László (?-?): Biai táj. Akvarell, papír. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. 24x32 cm 2274006
10178
392
Reiner László (?-?): Biai táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent (halványan, paszpartu által kissé takarva). Üvegezett fa keretben. 21,5x29,5 cm 2274029
10179
392
Reiner László (?-?): Virágcsendélet Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm 2376447
10181
392
Rudnay Gyula (1878-1957): Vízhordó, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, 24×16 cm 2374286
10182
392
Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - A katona álma. C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100 22 x 30 cm. Üvegezett keretben.
Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm. 2305079
10183
392
Ruttka Ferenc (1926-2019): Táj fákkal. Olaj, papír, jelezve jobbra középen. Üvegezett klipsz keretben, 14×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft