Hollóházi porcelán rózsa mintás süteményes készlet 4 tányérral, egy tá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-rozsa-mintas-sutemenyes-keszlet-4-tanyerral-egy-tallal-Kezzel-feste~II2359875
2359875
11174
391
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Hollóházi porcelán rózsa mintás süteményes készlet 4 tányérral, egy tállal. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 16, 26 cm
: tm