Kispesti kerámia reklám hamutál "Nemes Oszkár láda és faipari R.T. / G... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Kispesti-keramia-reklam-hamutal-Nemes-Oszkar-lada-es-faipari-RT-Gyartmanyok-lada-la~II2363614
2363614
11066
391
Art-ceramics
Leírás: Kispesti kerámia reklám hamutál "Nemes Oszkár láda és faipari R.T. / Gyártmányok: láda, ládagarnitúra, csomagolóhordó és fagyapot." felirattal, jelzett, kisebb kopásokkal, d:17cm.
: karap_norbert