Kerámiák Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2286418
11036
391
Art-ceramics
XIX. század. Antik ásványvizes flaska. Keménycserép. Feliratozott Niederselters Nassau. Königlich Preussische Brunnenverwaltung. 24,5 cm 2285119
11037
391
Art-ceramics
Retro iparművész váza, jelzett, mázas, m: 20 cm 2330921
11038
391
900
Art-ceramics
Kerámia madárfejű figura, lepattanással, repedéssel, m: 17 cm 2314132
11039
391
Art-ceramics
Kerámia kutya és kerámia fagyis kehely, 2 db, kopásnyomokkal, kis hibákkal 1667563
11040
391
Art-ceramics
Porcelán és kerámia tárgyak, hibátlanok, több jelzett, összen: 9 db 2199441
11041
391
Art-ceramics
4 db kis méretű porcelán figura, kopásnyomokkal, m: 2,5 és 3,5 cm közötti méretben 2332851
11042
391
Art-ceramics
2 db barna mázas, kerámia, 1/2l-es kubai söröskorsó, egyiken lepattanással, repedéssel, m: 13 cm 2354290
11043
391
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Modern kerámia váza. Koptatott máz. hibátlan. m: 23 cm 2354684
11044
391
Art-ceramics
A Budai vár látképe, Bécsi kapu tér. Mázas kerámia fali dísz, kályhacsempe. Jelzett. 24x21 cm 2363274
11045
391
Art-ceramics
Régi kerámia tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, formaszámmal (?), kopott, m: 7 cm, d: 14,5 cm 2362078
11046
391
Art-ceramics
Retró iparművész váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban, 24cm. 2357003
11047
391
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri könyves (Vasvár) bagoly, részben kézzel festett, jelzés nélkül,mázrepedésekkel, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft