1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET JUBILÁRIS ÉRME" 1913-1933 BSE" fém sportérem (59mm) és "LEITGIB JÁNOSNAK 25 éves közszolgálati jubileuma és 10 éves főtitkársága érdemei elismeréseül a.Budapest" Sport Egyesület" fém tábla (72x20mm) fekete márványtalapzaton (100x139x18mm) T:2-
1933. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori - Emlékül KISOK 1933. ápr. 9." Br emlékplakett (64x100mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (36mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (31,5mm) T:2
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés