Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2337053
30938
391
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
2010. "30. Úszó Európa Bajnokság" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1 2132404
30939
391
Numizmatika
Ausztria 1923. "Osztrák Automobil Club / Osztrák-magyar minősítő verseny 1923" Br díjérem. Szign.: Peter Breithut (85mm) T:2 fo. ph.
Austria 1923. "OEST(erreich) AVTOMOBIL CLVB / OESTERR(eicher) UNGAR(ische) WERTUNGSFAHRT 1923" Br medal. Sign: Peter Breithut (85mm) C:XF spotted, edge error 2131760
30940
391
Numizmatika
Ausztria 1937. "Az alsó-ausztriai tartományi kormány tiszteletdíja" Br emlékplakett (66x51mm) T:2-,3
Austria 1937. "EHRENPREIS DER N.Ö. (Niederösterreich) LANDESREGIERUNG 1937" Br commemorative plaque (66x51mm) C:VF,F 2154863
30941
391
Numizmatika
Ausztria 1958. "ARBÖ Bécs hegyi terepteszt 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1-
Ausztria 1958. "ARBÖ Wien Berg u. Gelände prüfung 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1- 2142926
30942
391
Numizmatika
Csehszlovákia 1928-1938. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség" egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia)" one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina 2261302
30943
391
Numizmatika
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br díjérem (60mm) T:2-
Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br medallion (60mm) C:VF 2336762
30944
391
Numizmatika
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2-
Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF 2155103
30945
391
Numizmatika
Lengyelország 1984. "XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984" zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1-
Poland 1984. "XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984" Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU 2338836
30946
391
Numizmatika
Olaszország DN "Olasz Lövészeti Szövetség - Érdemérem" részben festett Br érem, hátoldalán "Bertoni Milano" gyártói jelzéssel, eredeti, de sérült tokban (80mm) T:1- ph.
Italy ND "Italian Shooting Association - Medal of Merit" partially painted Br medal, with "Bertoni Milano" manufacturer's mark on the back, in original but damaged case (80mm) C:AU edge error 2132584
30947
391
Numizmatika
DN "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" fülezett, aranyozott Br iskolai labdarúgó díjérem. Szign.: Ludvig (30mm) T:1- 2131577
30948
391
Numizmatika
DN "IV. O. CSOPORTGYŐZELEMÉRT W. S. E." ezüstözött Br emlékplakett (40x60mm) T:2 kopott ezüstözés 2063483
30949
391
4400
Numizmatika
DN "ÁLL. GYAKORLÓ F.K. TANÁRAINAK VERSENYE" Br teke sport díjplakett márványlapon T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft