Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2356891
19096
391
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,65 g 2355203
19097
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, apró kövekkel, Pierre Cardin jelzéssel, bruttó: 10,42 g 2356190
19098
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár, apró kövekkel, Pandora jelzéssel, d: 1,1 cm, bruttó: 2,61 g 2355144
19099
391
Jewellery
Ezüst(Ag) többsoros csavart gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,9 g 2355201
19100
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karperecgyűrű, fekete köves díszítéssel, jelzett, bruttó: 41,82 g 2355170
19101
391
Jewellery
Ezüst(Ag) golfütős nyakkendőcsipesz, jelzett, h: 5 cm, nettó: 9 g 2356199
19102
391
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 4,52 g 2356205
19103
391
Jewellery
Ezüst(Ag) díszkanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 6,51 g 2298357
19104
391
30000
Jewellery
14 K arany (Au) gyűrű, jelzett, két hiányzó kővel 3,08 g m: 64 2298493
19105
391
44000
Jewellery
14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm 2306806
19106
391
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és gyönggyel díszített fülklipsz, jelzett, deformációval, bruttó: 5,7 g 2356651
19107
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyilas karperec, jelzett, 4,5×5,5 cm, bruttó: 3,46 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft