Térképek

Tételek száma: 43

1934 Budapest házadómentességi térképe. Hozzá kihajtható szöveges magyarázat, szakadással. Térkép méret: 28,5x28 cm
13347.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1915 Európa Hadi Térképe, 1:5000000, Stoits György kiadása, szakadásokkal, jobb felső sarka hiányzik, 75,5x112 cm
13348.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13349.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1928 Miskolc thjf. város térképe a legújabb felmérési adatok alapján, M. kir. állami nyomda, 45×71 cm
13350.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1941 2 térkép-melléklet könyvben, a visszatért területekkel: Magyarország 1941 július havában-Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm, Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. (Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Bp., 1941,[Posner-ny.], 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás)+2 (térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. Teljes, a térkép-mellékletek általában hiányoznak!
13351.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1902 A Balaton tónak és környékének részletes térképe 4 lapon. Csak 3 lap a négyből! Tervezte Lóczy Lajos, vászonra kasírozva. A lapok mérete egyenként 45x66 cm. Hajtva, jó állapotban, eredeti kartonban. A jobb alsó sarokban kiemelt balatonparti üdülőhelyek térképeivel.
13352.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1906-1911 Vegyes térkép tétel, 3 db: Prag,Eger, Budweis, München, Regensburg; Berlin, Brandenburg, Bautzen, Leipzig; Lübeck, Sralsund, Stettin. Wien, K.u.K. Militärgeographisches Institut, a hajtások mentén kis szakadásokkal, az egyik szélén kis hiánnyal, 43x50 cm
13353.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Die schöne Sammlung alter europäischer Landkartren und Städteansichten, hiányos
13354.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1931 Balatonboglár, Balatonszemes, Révfülöp, Balatonszepezd és környéke térkép. 90x65 cm
13355.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bécs, 1:20000, G. Freytag & Berndt A.-G., Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 50x46,5 cm
13356.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Andrees Allgemeiner Handatlas in 126 Haupt- und 139 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1899, Velhagen&Klasing. Negyedik kiadás. Hiányzó gerincű, aranyozott vászon-kötésben.
13357.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1880 Hátsek Ignác: A magyar szent korona országainak megyei térképei. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Bp. Metszette és nyomta Posner Károly Lajos-ny.), 4 p. + 1 (átnézeti térkép)+80 t. (térképek.) Nyolcvanegy kétszínű litografált térkép tábla, 1: 500.000. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
13358.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
30

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft