Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2342602
11367
391
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Olvasó kisfiú kutyával, jelzetlen bronz szobor, talapzaton, jó állapotban, 23×15 cm 2367338
11370
391
30000
Mikus Sándor (1903-1982) Anya gyermekével. Terrakotta szobor, jelzett, hibátlan. m: 36 cm 2354439
11371
391
36000
Ülő akt. XIX. sz. vége, jelzés nélkül. nagy méretű gipsz szobor. Ragasztott fejjel. m: 43 cm 2354423
11372
391
Kínai női és férfi figura. Műgyanta őrlemény. 2 db egyik sérült, kis hiánnyal. Fa talapzaton. 32,5 cm 2354404
11373
391
Kínai ajándékot tartó.figura XX. sz. eleje, csont őrlemény m: 16,5 cm 2360068
11374
391
M. I. Kummel jelzéssel: Madonna. Bronz szobor. /* Bronze statue 26 cm 2331210
11375
391
Alumínium krisztusos plakett, d: 24 cm 2361645
11376
391
G.R. jelzéssel: Angyali üdvözlet, terrakotta szobor, kis lepattanásokkal, 14×18 cm 2340319
11377
391
Bóka jelzéssel. Mátyás király, fafaragás, diófa, jelzett az alján, m: 24 cm 2335869
11378
391
Tóth Ernő (1949): Pénznyelő. Bronz. Jelzett, két részből, talpán Giro 20 felirattal. m:6,5 cm 2335851
11379
391
Sándor Antal (1948): Torzó 2002. Márvány. Jelzett. d: 13 cm 2362524
11380
391
30000
Női akt, bronz szobor, jelzés nélkül, h: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft