Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 142

Rumi Rajki István(1881-1941) 1928. Országos Mezőgazdasági Kiállítás - 1928 - Szombathely kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- több ph., patina, karc
30744.

Rumi Rajki István(1881-1941) 1928. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás - 1928 - Szombathely" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- több ph., patina, karc

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo SU2
30745.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo SU2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schwartz István (1851-1924) 1885. Az érdem jeléül - Geiszt-család uradalmának Puszat-Csákó / Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 Br emlékérem (65mm) T:2- ph.
30746.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
30747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabolcs Péter (1942-) 1998. MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - Isten áldd meg a magyart - 1823-1998 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30748.

Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - "Isten áldd meg a magyart" - 1823-1998" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19
Szalontai István 1997. Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997 ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)
30749.

Szalontai István 1997. "Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. DEVAC 15 éves / Debreczen Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-
30750.

Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. Ezüstözött bronz szocreál plakett eredeti zöld dísztokban (78mm) T:1
30751.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1825. CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER bronzozott Sn emlékérem Karolina Auguszta pozsonyi koronázásának alkalmából. Szign.: J.B. Harnisch (49mm) T:2 több helyen sérült bronzozás  Hungary 1825. CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER Br plated Sn medallion commemorating the coronation of Carolina Augusta Queen of Hungary at Pressburg (Bratislava). Sign.: J.B. Harnisch (49mm) C:XF damaged bronze plating in multiple locations
30752.

1825. "CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER" bronzozott Sn emlékérem Karolina Auguszta pozsonyi koronázásának alkalmából. Szign.: J.B. Harnisch (49mm) T:2 több helyen sérült bronzozás Hungary 1825. "CAROLINA AVGVSTA FRANCISCI AVSTR IMP / PIE VT CLEMENTER" Br plated Sn medallion commemorating the coronation of Carolina Augusta Queen of Hungary at Pressburg (Bratislava). Sign.: J.B. Harnisch (49mm) C:XF damaged bronze plating in multiple locations

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1858. Éljen a királyné! Éljen a királyi újszülött! / Emlék a királyi törzs új ága születésére Budán, a haza szívében Sn emlékérem füllel Rudolf herceg születésére. Szing.: A. Pittner (13,63g/35mm) T:2 kis ph. / Hungary 1858. Medal for the Birth of Prince Rudolf Sn commemorative medallion with ear. Sign.: A. Pittner (13,63g/35mm) C:XF small edge error
30753.

1858. "Éljen a királyné! Éljen a királyi újszülött! / Emlék a királyi törzs új ága születésére Budán, a haza szívében" Sn emlékérem füllel Rudolf herceg születésére. Szing.: A. Pittner (13,63g/35mm) T:2 kis ph. / Hungary 1858. "Medal for the Birth of Prince Rudolf" Sn commemorative medallion with ear. Sign.: A. Pittner (13,63g/35mm) C:XF small edge error

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1939. Fábri Imre / Magyar Általános Hitelbank Evezősháza kétoldalas Br emlékérem. Szign.:JG (71mm) T:2 ü.
30754.

1939. "Fábri Imre / Magyar Általános Hitelbank Evezősháza" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:JG (71mm) T:2 ü.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1940. MOLSZ (Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség) Szt. Imre Kerülete 1925-1940 / Sanctus Emericvs 1930 ezüstözött Br emlékérem, márványtalpon, hátoldalon LUDWIG ÉREMVERŐ BPEST VIII. THÉKE. U. 18. AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK SZÁLLÍTÓJA (64mm / 82x132mm) T:2
30755.

1940. "MOLSZ (Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség) Szt. Imre Kerülete 1925-1940 / Sanctus Emericvs 1930" ezüstözött Br emlékérem, márványtalpon, hátoldalon "LUDWIG ÉREMVERŐ BPEST VIII. THÉKE. U. 18. AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK SZÁLLÍTÓJA" (64mm / 82x132mm) T:2

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft