Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 37

Izrael 1981. Knesszet kétoldalas Br emlékérem, peremen sorszám 1153, karton dísztokban (60mm) T:1 Israel 1981. Knesset double-sided Br commemorative medallion, with serial number 1153 on edge, in cardboard case (60mm) C:UNC
31515.

Izrael 1981. "Knesszet" kétoldalas Br emlékérem, peremen sorszám "1153", karton dísztokban (60mm) T:1 Israel 1981. "Knesset" double-sided Br commemorative medallion, with serial number "1153" on edge, in cardboard case (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Japán DN The Min-On Concert Association aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (50mm) T:1 Japan ND The Min-On Concert Association gold-plated Br commemorative medallion in original case (50mm) C:UNC
31516.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Japán DN Sokagakkai aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (59mm) T:1 Japan ND Sokagakkai gold-plated Br commemorative medallion in original case (59mm) C:UNC
31517.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Nagy-Britannia 1911. V. György és Mária koronázása Br koronázási emlékérem (32mm) T:2-,3 ly. Great Britain 1911. Coronation of George V and Mary Br coronation souvenir medal (32mm) C:VF,F hole
31518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31519.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31521.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,88
Németország 2000. EXPO 2000 - HANNOVER 2000 / DIE WELTAUSSTELLUNG (4xklf) ezüstözött fém emlékére a hannoveri Világkiállításról, műanyag tokban T:PP Germany 2000. EXPO 2000 - Hannover 2000 / DIE WELTAUSSTELLUNG (4xdifF) silver plated commemorative coins about the World Fair, in plastic case C:PP
31522.

Németország 2000. "EXPO 2000 - HANNOVER 2000 / DIE WELTAUSSTELLUNG" (4xklf) ezüstözött fém emlékére a hannoveri Világkiállításról, műanyag tokban T:PP Germany 2000. "EXPO 2000 - Hannover 2000 / DIE WELTAUSSTELLUNG" (4xdifF) silver plated commemorative coins about the World Fair, in plastic case C:PP

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Németország DN 3xklf fém emlékérem (34mm) T:1-2 Germany ND 3xdiff metal medallions (34mm) C:UNC-XF
31523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század V. Pál pápa / Dei Centrici Semper Virgini - M DC XIII Br emlékérem, utánveret (37mm) T:1-,2 patina Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion Pavlvs V Pont Max An VIIII / Dei Centrici Semper Virgini - M DC XIII restrike (37mm) C:AU,XF patina
31524.

Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század "V. Pál pápa / Dei Centrici Semper Virgini - M DC XIII" Br emlékérem, utánveret (37mm) T:1-,2 patina Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion "Pavlvs V Pont Max An VIIII / Dei Centrici Semper Virgini - M DC XIII" restrike (37mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század X. Ince pápa / Ostivm Cobli Apertvm in Terris Br emlékérem, utánveret (38mm) T:2 patina Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion Innoc X Pont Max A IV B / Ostivm Cobli Apertvm in Terris restrike (38mm) C:XF patina
31525.

Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század "X. Ince pápa / Ostivm Cobli Apertvm in Terris" Br emlékérem, utánveret (38mm) T:2 patina Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion "Innoc X Pont Max A IV B / Ostivm Cobli Apertvm in Terris" restrike (38mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század VII. Sándor pápa / Procidamvs Te Adoremvs in Spiritv Te Veritatae Br emlékérem, utánveret (43mm) T:1-,2 patina, karcok Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion Alex VII Pont Max A X / Procidamvs Te Adoremvs in Spiritv Te Veritatae restrike (43mm) C:AU,XF patina, scratches
31526.

Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század "VII. Sándor pápa / Procidamvs Te Adoremvs in Spiritv Te Veritatae" Br emlékérem, utánveret (43mm) T:1-,2 patina, karcok Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion "Alex VII Pont Max A X / Procidamvs Te Adoremvs in Spiritv Te Veritatae" restrike (43mm) C:AU,XF patina, scratches

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: