Hajózás, Balaton Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2357642
13232
391
Ships Balaton
Lukács Károly: Utazás a Balaton körül. Siófoktól Siófokig. Siófoki Füzetek. Turista-sorozat 1. szám. Siófok, 1947, Egyetemi-ny., 63+1 p. Néhány egészoldalas fekete-fehér fotóval. Az elülső borító kihajtható belsején Balaton térképpel. Kiadói papírkötés, 2325266
13233
391
Ships Balaton
Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval 2364853
13234
391
Ships Balaton
1929 Bp., Első Dunagőzhajózási Társaság Gőzhajó-kormányosainak Betegsegélyező és Temetkezési Egylete negyvenedik rendes közgyűléséről szóló értesítő 2362634
13235
391
Ships Balaton
1935 Hajózással kapcsolatos nyomtatványok, 3 db (Londonreisen mit MS Monte Pascoal, Landauflugkarten, London-Reisen Hamburg-Süd) 2251433
13236
391
40000
Ships Balaton
1916 A Deutschland kereskedelmi tengeralattjáró. 10 db fotó .Az építése, belső részei, próbaútja, kívülről. Feliratozott, jelzett fotók. Krupp. Ag. 23x16 cm / 10 photos of the commercial U-boot / submarine Deutschland. Manufacturing, inner and outer images. 10 inscribed photos. 22x16 cm 2124566
13237
391
Ships Balaton
Miért árad a Balaton? Bp., 1915, Országos Vízépítési Igazgatóság, 8 p.+1 t. (A Balaton vízjárása az 1909-1915 években, grafikon.) Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. 2359310
13238
391
Ships Balaton
1963 Balaton Guide. Bp., Karográfia, angol nyelven, 40x57 cm +
1999 Regionalkarte Balaton mit Anzeigen, 1: 150.000, Bp.,Magyar Térképház, német nyelven, 32x55 cm 2363520
13239
391
Ships Balaton
1912 "President Grant" hajó Hamburg-Amerika járata főétkezésének menükártyája, litho, hajtott 2362679
13240
391
11000
Ships Balaton
1929 A Balaton és környéke, 4 db-os térképsorozat 2359344
13241
391
Ships Balaton
Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 191+1 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.) Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal. 2359306
13242
391
Ships Balaton
Boksay György: Párbaj a Balaton jegén. Történelemmorzsák a Bakony és Balaton vidékéről. Kollázs könyvek 8. Tihany, 2001, Tihanyi Bencés Apátság-Kollázs Kiadó. Színes egészoldalas illusztrációkkal, és egy kétoldalas térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, az elülső szennylap hiányzik. 1982182
13243
391
Ships Balaton
Pfeningberger Ottó, Bedő István: Szörf. Bp., 1985, Sport. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft