Bolhapiac Tételek száma: 594
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2357826
11821
391
Flea Market
8 db használt antenna csatlakozó és hasonló alkatrész, kopott 2361633
11822
391
Flea Market
Honvéd utca 21. zománcozott fém kártyanaptár, kis rozsdafoltokkal, 15×18 cm 2362211
11823
391
Flea Market
Régi ón kanna, levélmotívummal, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2361221
11824
391
Flea Market
Fekete női bőr táska, kopott, 15×21 cm 2361271
11825
391
Flea Market
Monogramos kő levélnehezék, sérült, 11×7,5×2 cm 2361655
11826
391
Flea Market
7 db diafilm (budapesti hidak, Székesfehérvár, stb.) 2361283
11827
391
Flea Market
Alabástrom dobozka, 11,5×7,5×4,5 cm 2357200
11828
391
Flea Market
Nagyméretű rózsafüzér fából, h: 117 cm 2331562
11829
391
Flea Market
Aranyozott kerámia madonna fa lapon, 20,5x16,5 cm 2335343
11830
391
Flea Market
Régi faragott fa kiöntő. Bükkfa. 15 cm 2365668
11831
391
Flea Market
13 db reszelő, különféle méretekben 2365032
11832
391
Flea Market
Bach Antal ékszerész és műórás Szeged plüss borítású doboz, kopott, 10×8×3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft