Bolhapiac Tételek száma: 594
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354887
11749
391
Flea Market
Imbusz és bit fejes hordozható kinyitható kéziszerszám 2363338
11750
391
Flea Market
Fém berakású fa dobozka, sérülésekkel, 6,5x10x6 cm 2367353
11751
391
Flea Market
Borostyán szerű tojás, tartóban, m: 7 cm 2367541
11752
391
Flea Market
Észak-Korea selyemzászló, 36x27 cm 2367533
11753
391
Flea Market
Régi dugóhúzó, kopott, h: 16 cm 2361068
11754
391
Flea Market
3 db szemüveg, köztük egy Vogue is. Az egyik szemüveg saját tokjában található. 2360974
11755
391
Flea Market
Vegyes ásvány tétel, 4 db, fa dobozkában. h: 3 és 5 cm közti méretben. 2360990
11756
391
Flea Market
Női bőr kesztyű pár, jó állapotban. 22x9cm 2361003
11757
391
Flea Market
2 db réz katona figura. m: 8 és 10 cm 2361051
11758
391
Flea Market
Davidoff szemüveg és tok. A szemüveg jó állapotban. A tok belsejében elvált ragasztással. 2361102
11759
391
Flea Market
Duisy-Steel Solingen fűszerolló, apró kopásokkal. 2360824
11760
391
Flea Market
2 db fodrászati eszköz, köztük egy ritkító olló. Apró kopásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft