Bolhapiac Tételek száma: 594
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2342425
11677
391
5500
Flea Market
Bicikli tároló/függesztő eredeti dobozában + teleszkópos bicikli pumpa, h: 20,5 cm 2274867
11678
391
Flea Market
Tunéziai bőr plasztikus lány fej, kis kopásokkal, 22x19 cm 2331410
11679
391
Flea Market
Díszes ón pohár, csorbákkal, kis horpadásokkal, m: 9,5 cm 2331439
11680
391
Flea Market
Kis fém gyertyatartó pár, kis kopásokkal, m: 9 cm 2216124
11681
391
Flea Market
3 db retró Tungsram pentóda, jó állapotban, h: 10 cm 2316717
11682
391
Flea Market
Meopta tükrös nagyító rajzoló készülék mikroszkóphoz, kézzel írt használati utasítással, eredeti dobozában 1302540
11683
391
Flea Market
Sturges, Bladon and Middleton ezüstözött alpakka kiöntő, jelzett, Hacker ezüstözött alpakka tejkiöntő, jelzett, 2 db jelzés nélküli ezüstözött ón kiöntő és cukortartó, 6-12 cm 2302503
11684
391
Flea Market
Szőrme sapka, gallérral, jó állapotban 2333369
11685
391
Flea Market
10 db nagyobb méretű ország és sport zászló, benne selyem is 2329692
11686
391
Flea Market
Fém kínálók, tácák, összecsukható kínáló tételben 2365953
11687
391
Flea Market
Dekoratív réz kiöntő, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2366005
11688
391
Flea Market
Conraetz antik alpakka gyertyatartó, kopott, kissé instabil, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft