Bálint Sándor: A szögedi nemzet. A szegedi nagytáj népélete. Első rész. A Móra Ferenc Múzeum Évkönyve. 1974/75-2. Szeged, 1976, a szegedi Móra Ferenc Múzeum. Kopott papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 2000 példányban.