Remport Zoltán: Magyarország vaskohászata az ipari forradalom előestéjén. 1800-1850. Dunaújváros, 1995, Dunatáj Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Győri Lajos, Baricz Katalin: Első felvételeim. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.