Sebők Zsigmond: Maczkó Úr újabb utazásai. Maczkó úr a Balatonon. Maczkó Úr Budapesten. Maczkó úr úton. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.