17371.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 800 Ft
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Maczkó úr a Retyezáton. Maczkó úr az Alföldön. Maczkó úr a tengeren. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927],Singer és Wolfner, 192 p. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal.