Benedek Elek: A táltos asszony. Népmesék és mondák. Vál. és szerk.: Faragó József. Feszt László rajzaival. Bukarest, 1968, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
Selma Lagerlöf: Amikor én kislány voltam. G. Beke Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Második kiadás. Belatini Braun Olga rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben. Foltos, kopott állapotban, meglazult kötéssel.
Nagymama képeskönyve. Válogatta: Bodor Ferenc. Bp, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
R. M. Ballentyne: A korallsziget. Fordította: Peterdi István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötése javított, sérült, a címlap és az elülső szennylap kijár.