16715.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
1 000 Ft
Művészeti Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Éber László. Bp., 1935, GyÅ‘zÅ‘ Andor. Második, lényegesen megbÅ‘vÃtett és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, II. kötet borÃtója foltos,.