Elfried Bock: Die deutsche Graphik. München, 1922,Franz Hanfstaengl. F... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/Elfried-Bock-Die-deutsche-Graphik-Munchen-1922-Franz-Hanfstaengl-Fekete-feher-kepekkel-gazdag~II2361723
2361723
16733
391
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Elfried Bock: Die deutsche Graphik. München, 1922,Franz Hanfstaengl. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotban.
: pelikán_kristóf