Bernhard Degenhart: Antonio Pisanello. Wien, 1942, Verlag Anton Schrol... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/Bernhard-Degenhart-Antonio-Pisanello-Wien-1942-Verlag-Anton-Schroll-Co-Fekete-feher-kepekke~II2361777
2361777
16664
391
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Bernhard Degenhart: Antonio Pisanello. Wien, 1942, Verlag Anton Schroll & Co. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Aranyozott félvászon kötésben, papír védőborítóban. Jó állapotban.
: pelikán_kristóf