Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 209

Gerő Ödön: Művészetekről. Bp., 1936. Szerzői. Kiadói papírborítóval. 11 p.
16603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lázár Béla: Iványi-Grünwald Béla. Az Ernst-Múzeum Művész-könyvei II. Budapest, Légrády-Testvérek, 1921. Fűzött papírkötés, 30 p + XV. t. Néhány lap enyhén foltos.
16604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp.,2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
16605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22
Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
16606.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar Vilmos: A klasszikus és a reneszánsz építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1918, ifj. Nagel Ottó, 189 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, az elülső borító sarkán sérülésnyommal.
16607.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete IV. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXVI. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1913, Ifj. Nágel Ottó,(Stephaneum-ny.), 104 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben.
16608.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kabdebó Gyula: A szobrászat története. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIX-XX. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1909, ifj. Nagel Ottó, 178+2 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16609.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16610.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Várkonyi György: Gyarmathy. Pécs, 1992, Jelenkor. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Kissé szakadt, foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban. Magyar és francia nyelven.
16611.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Murádin Jenő: Az aradi Szabadság-szobor. 2003, Kolozsvár, 	Gloria Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16612.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bánszky Pál: Bak Imre. Bp., 1982, Képzőművészeti. Színes és fekete-fehér képekkel, Bak Imre műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16613.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16614.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft