Heine: Dalok könyve. Bp., 1904, Atheneum. Ford: Endrődi Sándor. Thuman... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Heine-Dalok-konyve-Bp-1904-Atheneum-Ford-Endrodi-Sandor-Thumann-Pal-rajzaival-illusztra~II2364560
2364560
17445
391
Leírás: Heine: Dalok könyve. Bp., 1904, Atheneum. Ford: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban.
: hsz