Jegyzőkönyv a független kisgazdapárt 1991. november 16-án, szombaton, 9.30 órai kezdettel Budapesten a Kongresszusi Központban megtartott I.Kongresszusáról .hn., 1991, FKGP Országos Központjának Szervezési Csoportja. Összeáll.: Molnár Róbert, Tündik Tímea, Szkladányi Rita. Kerekes Tamás fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.; 30. Kiáló szó az Eckhardt Akadémián. Bp., 2000, Független Kisgazda-, Földmunkás- és Polgári Párt Tudománypolitikai Intézetének Kiadványa. Szerk.: Dr. Virágh Ferenc. Képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban
Kovács István: Ördöglakat. Bp., 1982, Szépirodalmi. A szerző, Kovács István (1945-) Széchenyi- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által dedikált! Kiadói vászonkötés, kiadó kissé szakadt papír védőborítóval.
Hattinger Gábor (szerk.): Ég és föld között - Tisztelet Andy Warholnak (Versantológia). Bp., 1997, Etnikum. Bolyki Lajos, Fuhl Imre, Kormos Sándor stb. verseivel. Fekete-fehér grafikákkal illusztrált. Kiadói papírkötés
Zolnai Béla: Nyelv és stílus. Tanulmányok..
Bp., 1957, Gondolat. A szerző, Zolnai Béla (1890-1969) irodalomtörténész, nyelvesztéta, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált és dátumozott! Kiadói félvászon kötésben, éleinél kissé kopott borítóval.
Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. A szerző, Sugár András (1933-) magyar író, újságíró által dedikált! Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
Gömör Tamás-Herándi Gyula: Így isztok ti... Gömör Tamás fényképei, Hernádi Gyula bökverseivel. Bp.,1998, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.