Felvidék Tételek száma: 400
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354745
22441
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1912 Árvaváralja, Oravsky Podzámok; Árva vára (délről). Kiadja Sochán P. 41. / Oravsky hrad / Burgschloss Árva / castle, bridge + "SZUCHAHORA - KRALOVAN 290. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző 2364008
22442
391
2200
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1950 Bajmóc, Bojnice; Kúpele / strand, fürdőzők, háttérben Bajmóc vára (Gróf Pálffy kastély) / swimming pool, bathers, castle (EK) 2366321
22443
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T4
Bajmóc, Bojnice; Bajmóc vára (Gróf Pálffy kastély) / Bojnicky hrad / castle (vágott / cut) 2366304
22444
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
1930 Bán, Trencsénbán, Bánovce nad Bebravou; Pamatny kostolík z XV. storocia / Templom a 15. századból / church from the 15th century (kopott sarkak / worn corners) 2364030
22445
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2
1916 Barlangliget, Höhlenhain, Tatranská Kotlina (Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry); Betlehem. Wlaszlovits Gusztáv kiadása / cave, interior 2364031
22446
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Bártfa, Bardiov, Bardejov; Főforrás tér, fürdő. Divald Adolf 29. / spring source, spa, bath (EK) 2363497
22447
391
3400
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
1911 Beckó, Beczkó, Beckov; Beckó várrom, zsidó temető. Laufer Nándor kiadása / Beckovsky Hrad, Povazie / castle ruins, Jewish cemetery (kopott sarkak / worn corners) 1408345
22448
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
~1910 Beckó, Beczkó, Beckov; várrom, Édes J. felvétele , hátoldalon ragasztónyom, 17×12 cm / castle, photo 2314252
22449
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2
1905 Besztercebánya, Banská Bystrica; Bethlen Gábor és Deák Ferenc utca. Walther Adolf és társai kiadása / streets 2364032
22450
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
Besztercebánya, Banská Bystrica; látkép. Walther Adolf és Társai kiadása / general view 2359169
22451
391
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
Besztercebánya, Banská Bystrica; Hl. Námestie / Fő tér, Alexander Edelmann, Kohn, Árpád Holesch üzlete / main square, shops. photo (EB) 2363994
22452
391
4200
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1917 Borosznó-fürdő, Brusno-kúpele (Borosznó, Brusznó, Brusno); nyaraló / villa (EB) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft