Fotó Tételek száma: 536
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354544
12528
391
Photo
Domonkos Tibor: A vizsgálat. Vintage művészi fotó a művész hagyatékából. Üvegezett keretben 37x28 cm 2354530
12529
391
Photo
Domonkos Tibor: Csónaköntés. Vintage művészi fotó a művész hagyatékából. Üvegezett keretben 17x24 cm 2354523
12530
391
Photo
Domonkos Tibor: Motorverseny szünetében. Vintage művészi fotó a művész hagyatékából. 17x24 cm 1114896
12531
391
3200
Photo
cca 1938 Dulovits Jenő (1903-1972): Látkép, (a pesti rakpart a Lánchídtól balra be van építve!), aláírt, pecséttel jelzett vintage fotó, 24x18 cm 925463
12532
391
Photo
cca 1938 Gaál Margit (1913-1999): Hazafelé, jelzetlen vintage fotó, a szerző hagyatékából, 12x17 cm 2349841
12533
391
Photo
cca 1926 Gaiduschek Erzsi (1875-1956) budapesti fényképész hidegpecsétjével jelzett, vintage fotó, hátoldalán feliratozva, felületén kisebb hibák, törésvonal, folt, 22,4x16,5 cm 2357878
12534
391
Photo
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó, az egyik a szerző által feliratozott és aláírt, 23,3x17,8 cm és 15,5x18 cm 2357876
12535
391
Photo
cca 1976 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (Motocross), 18x23,7 cm 2349833
12536
391
Photo
cca 1971 Gervai Tamás (?-?) debreceni fotóművész hagyatékából feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Indián nyár), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x18 cm 2349836
12537
391
Photo
cca 1979 Giltán Tivadar budapesti fotóművész, feliratozott és/vagy pecséttel jelzett, 2 db vintage fotóművészeti alkotása, 15,5x23,1 cm és 23,7x17 cm 2300137
12538
391
Photo
Katkó István: Népakarat, jelzetlen fotó, 12×9 cm 2357092
12539
391
Photo
Katkó István: Tükröződés, fotó, 17×22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft