Morelli Edit (1940): Krisztus angyalokkal. Tűzzománc, rézlap. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Morelli-Edit-1940-Krisztus-angyalokkal-Tuzzomanc-rezlap-Jelzett-26x22-cm-Fa-keretben~II2358778
2358778
10211
391
24000
Leírás: Morelli Edit (1940): Krisztus angyalokkal. Tűzzománc, rézlap. Jelzett. 26x22 cm Fa keretben.
: karap_norbert