11 000 Ft
Kopek Rita (1952-): Lomtalanítás,1995. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×70 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.