Imreh Tibor (1952-2010): Tao, 1990. Vegyes technika, tus, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Imreh-Tibor-1952-2010-Tao-1990-Vegyes-technika-tus-papir-jelzett-Hatoldalan-cimken-fel~II2338809
2338809
10127
391
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Imreh Tibor (1952-2010): Tao, 1990. Vegyes technika, tus, papír, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben. 56×43 cm.
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: