Almásy Aladár (1946): Danton búcsúja, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Almasy-Aladar-1946-Danton-bucsuja-1988-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-821-38x27-~II2344482
2344482
10004
391
11000
Leírás: Almásy Aladár (1946): Danton búcsúja, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/21). 38x27 cm
: pelikán_kristóf