Festmények és grafikák Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2294163
10314
391
50000
Udvary Pál (1900-1987): Alföldi táj. Olaj, vászon, jelzett, ökörszemes fa keretben, 55×68 cm 2357658
10315
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Vajdahunyad. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x13 cm 2343837
10316
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban. Akvarell, papír, jelzett. 14,5x14,5 cm 2343842
10317
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Napozók. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x16 cm 2357664
10318
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Pipacsok. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 17,5x13,5 cm 2368051
10319
391
Ifj. Würtz Ádám (1957-): Image (1983) . Rézkarc (31/50), papír, jelzett, 9,5×8 cm 2365861
10320
391
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai vízparti város. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 17,5x22,5 cm 2359991
10321
391
Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10,5×6,5 cm 2358911
10322
391
9500
Varga István (1917-?): Terefere. Olaj, vászon. Jelzett. 60x80 cm 2364712
10323
391
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Alvó lány. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 2/25. 23,5x20 cm 2362833
10324
391
Végh Dezső (1897-1972): Chez Nina. Kréta, tus, papír, papírra kasírozva, jelzett, ajándékozási sorokkal 1954 karácsonyán, 20,5×16,5 cm 2318021
10325
391
32000
Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft