Festmények és grafikák Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2355809
10278
391
9500
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm. 2332518
10279
391
Sz. Lázár Anna (?-): Szélfútta. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 14x10 cm. 2312005
10280
391
24000
Szabó Lajos (1927-1995): Völgyben. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Keretben, 60×80 cm 2194787
10281
391
4800
Szalczer István (?-): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×21,5 cm 2194775
10282
391
4800
Szalczer István (?-): Hamelni háztetők, 1989. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán is jelzett és datált, 24,5×35 cm / István Szalczer (?-): Houses in Hameln. Chalk on paper, signed, also signed and dated on the back, 24,5×35 cm 2357999
10283
391
Szalkári Rózsa (1936-2017): Váróteremben, Szolnok, 1957. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Paszpartu hátoldalán "Szalkáry Rózsa vázlataiból" felirattal. 10,5x9 cm 2365262
10284
391
Szász Endre jelzéssel: Női arckép. Akvarell-nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9,5×9,5 cm 1958242
10285
391
Szegvári Károly (1920-2002): Vízparton, olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×43,5 cm 1933140
10286
391
22000
Szegvári Károly(1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 30×40 cm 2359795
10287
391
15000
Szeift Béla (1944-2012): Fekete nap. Akvarell, merített papír, jelzett, datált (2009), hátoldalán autográf felirattal, 40x29,5 cm 2362520
10288
391
Szemenyei Ferenc (1894-1990): Zöldellő táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 50×60 cm 2360002
10289
391
Szemethy Imre (1945- ): Szentkuthy-illusztráció (1971). Rézkarc, papír, jelzett, 12×19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft