Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2219675
10567
391
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Vas megyei táj (Rába?). Olaj, karton, fa keretben, apró foltokkal, 30×40 cm 2287273
10568
391
Jelzés nélkül: Déli szieszta. Akvarell, papír. Üvegezett keretben, 32×25 cm 2053569
10569
391
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a hegytetőn. Olaj, falemez, hibás keretben, 31×40 cm 2053487
10570
391
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fasor. Olaj, vászon, hibás keretben, 33×55 cm 1296900
10571
391
50000
Jelzés nélkül: Koronás Istenanya. Olaj, fémlemez, keretben, 32×25 cm 2278505
10572
391
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm 2298524
10573
391
Jelzés nélkül: Hajók, pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×22 cm 2362382
10574
391
14000
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 90x120 cm 2361333
10575
391
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x51 cm 2361321
10576
391
Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x52 cm 2361093
10577
391
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 39x49 cm 2361070
10578
391
Jelzés nélkül: Vízesés. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft