Üvegtárgyak Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2349528
11366
390
Glass-objects
Kétágú színes üveg gyertyatartó, közepén tálka szerű mélyedéssel, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm, h: 20 cm 2349523
11367
390
Glass-objects
Kétrétegű, csiszolt piros üveg váza, festett virágokkal, aranyozott szegéllyel m:15,5 cm Hibátlan. 2349512
11368
390
Glass-objects
Friedrich kristály váza. Jelzett (matricával) hibátlan. m: 10 cm 2349503
11369
390
Glass-objects
Punch Studio kristály papírnehezék J betűvel. eredeti dobozában. d: 9 cm 2349495
11370
390
Glass-objects
Narancs színű üveg kínáló. Formába öntött, anyagában színezett, csiszolt, hibátlan. m: 10,5 cm sz: 17,5 cm 2264739
11371
390
Glass-objects
"Tejért" tejesüveg,a szájánál csorbával, m: 24 cm 2264784
11372
390
Glass-objects
Perodont parfümös üvegcse, Bp., Vénus, 10x5 cm 2349713
11373
390
Glass-objects
Zöld üveg tál. Anyagában színezett, formába öntött, hibátlan,. d: 24 cm 2345071
11374
390
Glass-objects
Öntött üveg hamutartó, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2,5 cm 2345062
11375
390
Glass-objects
Régebbi levélnehezék, Hamburgi látképpel, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2 cm 2344930
11376
390
Glass-objects
össz. 17db üvegtárgy, gyógyszeres, labor és tintatartó üvegek, változó állapotban, m: 6 és 20 cm közötti méretekben 2344919
11377
390
Glass-objects
össz. 4 db üvegtárgy: 2 db kis méretű parfümös üveg dugóval, egyiken apró lepattanással, m: 12 és 12,5 cm; 1 db kis méretű kiöntő, m: 9 cm; üveg autó, h: 11 cm, m: 4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft