Zsolnay porcelán hiányos sütemény készlet, 1 db tál, 41x15,5 cm és 4 d... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-hianyos-sutemeny-keszlet-1-db-tal-41x15-5-cm-es-4-db-tanyer-d-15-cm-j~II2347091
2347091
11115
390
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Zsolnay porcelán hiányos sütemény készlet, 1 db tál, 41x15,5 cm és 4 db tányér, d. 15 cm, jelzett, mind erős kopásnyomokkal
: karap_norbert