Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Victoria-csehszlovak-lapos-porcelan-tal-jelzett-apro-kopasnyomokkal-16x12-cm~II2346316
2346316
11289
390
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16x12 cm
: nagy_andras