Triptis német porcelán csésze aljjal, virág mintás dekorral, matricás,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Triptis-nemet-porcelan-csesze-aljjal-virag-mintas-dekorral-matricas-jelzett-apro-kopasny~II2327648
2327648
11309
390
4200
Leírás: Triptis német porcelán csésze aljjal, virág mintás dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 5,5 cm. alj d: 11 cm
: karap_norbert