Porcelán cukortartó virág dekorral, matricás, jelzett, fedelén apró sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porcelan-cukortarto-virag-dekorral-matricas-jelzett-fedelen-apro-serulessel-m-9-5-cm~II2345392
2345392
11291
390
Leírás: Porcelán cukortartó virág dekorral, matricás, jelzett, fedelén apró sérüléssel, m: 9,5 cm
: karap_norbert