Kahla porcelán kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 22x37x3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kahla-porcelan-kinalo-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-22x37x3-5-cm~II2344713
2344713
11259
390
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Kahla porcelán kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 22x37x3,5 cm
: karap_norbert